Uvolnění neodtékajících odpadů a kanalizace Chrudim

Snažíte se to uvolnit svépomocí, ale nejde to. Záchod je stále ucpaný, voda zůstává ve vaně či sprše a nejde to pryč. Máte mokré fleky na zdi nebo se ucpal kuchyňský odpad. Někdy to vyřeší chemie, jindy je zcela v pořádku si pozvat odborníka.

Soukromý a levný čistič odpadů Karel Hrubý,
Volejte pro Chrudim a okolí, tel: 776 430 436

Proč si pozvat soukromého instalatéra a kolik to stojí?

Pokud nemáte zkušenosti a nemáte doma instalatérskou pružinu, obvykle se vyplatí nechat čištění na instalatérovi. Zkušený čistič odpad nejen prošťouchne, ale v případě potřeby vyfrézuji i stěny potrubí tak, aby se zvětšil průchod potrubí.  Časová úspora, díky profesionálnímu čištění, kdy můžete umyvadlo, dřez, toaletu, sprchu znovu používat je značná, domácí pokusy obvykle zaberou i několik dní. Zkušený instalatér to zvládne do 60 minut. Cena čištění za hodinu je 1 800,- Kč.

Jaké jsou obvyklé problémy s odpady v Chrudimi a okolí?

Potrubní systém jsou zanesené tukem a masnotou, do potrubí padají košíčky na vůni, hygienické potřeby apod. Venku to je zas problém s kanalizací, která se ucpává vlivem narušení potrubí či vpadnutém bordelu při deštích apod.   Čistí se obvykle strojem na ucpaný odpad nebo tlakovou vodou, kterou mám sebou v servisním vozidle.

Jaké odpady pro Vás mohu čistit v Chrudimi, Heřmanově městci, Slatiňanech a okolí?

  • ucpané umyvadlo (ucpaný od vlasů, mýdla, vousů)
  • ucpaný dřez (od tuku a zbytků jídla)
  • ucpaný odtok od myčky, pračky
  • ucpané stoupačky
  • ucpaná vana, spláchnuté nečistoty
  • ucpaná sprcha, vousy, chlupy

V rámci této zásahové oblasti mě kontaktujte kdekoliv v této obci:   Bylany, Hrochův Týnec, Choltice,  Chrast, Jeníkovice, Klešice, Kočí, Nasavrky, Prachovice, Staré Jesenčany, Vápený podol, Zaječice