Levné čištění odpadu a kanalizace Týniště, Rychnov, Žamberk

Jste z Týniště nad Orlicí, Vamberku, Rychnova nad Kněžnou? Trápí Vás ucpaný odpad v domácnosti (neodtékající záchod, vana, dřez, stoupačky či zanesené potrubí od umyvadla či vany)?  Můžete zkusit domácí pokusy o čištění pomocí chemických prostředků, pumpováním zvonem či např. domáckou spirálou na ucpaný odpad. Nebo rovnou mi zavolejte.

 

Soukromý čistič odpadů, volejte: 776 430 436

Reference od mých zákazníků  Seznam, Google

Instalatér vyčistí rychle a levně všechny typy potrubí

Mezi nejčastěji ucpané odpady patří dřez a záchod. Lidé často volají s tím, že jim přestal odtok od dřezu vypouštět vodu nebo se voda v záchodu vrací zpět do mísy. Pokud chcete mít toto vyřešené ihned, doporučuji zavolat zkušeného čističe. Já pracuji v celém Pardubickém a Hradeckém kraji. Mohu k Vám přijet ihned po zavolání a pomoci s Vaším odpadem či kanalizací za cenu od 1 500.- Kč. V Týništi, Vamberku, Rychnově zvládnu vyčistit všechny typické odpady jako jsou:

  1. ucpaný dřez v kuchyni nebo restauraci, většinou ztvrdlý tuk a mastnota v potrubí – nutné vyfrézovat
  2. ucpaný záchod, pisoár doma nebo v restauraci
  3. ucpané umyvadlo v koupelně či např. pensionu, restauraci – ztvrdlé mýdlo, vlasy, vousy – možno i chemicky, fézování jistota
  4. ucpaný sprchový kout vlasy, chlupy, mýdlem – vyčistit odtok od vlasů, možno chemicky čistit
  5. ucpané domovní stoupačky
  6. ucpaný dešťový svod
  7. ucpaná kanalizační přípojky
  8. ucpaná dvorní vpusť, gajgr apod.

Můžete mě stejně jako Vaši sousedé ve Vamberku, Rychnově, Týništi, Kostelci nad Orlicí nebo Častolovicích zavolat k Vašemu problémů. Přijedu do rodinných domů, restaurací, kaváren, škol, kanceláří a protáhnu Vaše odpadní trubky.

Proč volat právě mě na čištění Vašich odpadů?

Nejsem drahá firma, ale jsem živnostník, který svoje ceny drží při zemi. Cenu se dozvíte ihned po zavolání a nebude se měnit, ani kdybych čištění musel opakovat. Moje technika je ta nejmodernější a to šetří spoustu času a já jako ostatní svůj čas počítám podle doby strávené na Vaší akci. Dokážu frézovat kanalizační potrubí od kořenů i ohleduplně a šetrně vyčistit Váš domácí odpad.