Čištění ucpaného odpadu a kanalizace – Instalatér Choceň a Vysoké Mýto

Ucpané potrubí tukem, mastnotou či zbytky jídla? To je častý problém v domácnostech a gastroprovozech. Obvykle pomůže stroj na čištění odpadu a odpad s ním dokonale vyfrézovat. Zkusit čištění můžete i chemií na odpad, ale ne vždy to jsou úspěšné pokusy. Hydroxid či krtek na odpad mohou navíc odpad zašpuntovat a jeho čištění je následně o poznání složitější.

Pokud nechcete riskovat, instalatér je sázka na jistotu..

Zavolejte: 776 430 436

Jsem místní instalatér Karel Hrubý, specialista na všechny typy ucpávek v potrubí.

Jsem místní instalatér a nenechám Vás v tom. Ceny čištění..

Ucpané potrubí je nepříjemné, zvlášť, když je Vás např. v domácnosti více a ucpe se např. jediný záchod. Zvonit na sousedy je hloupé, zkuste radši zavolat mě. Jezdím po celém Pardubickém i KVH-kraji. Ve stejný den po zavolání přijedu i k Vám, rozeberu ucpaný záchod a Vy ho max. do hodinky můžete znovu používat.  Jste z Chocně, Vysokého Mýta, Holice, Brandýsu nad Orlicí apod.? Potom můžeme udělat expresní čištění např. do hodiny. Kromě ucpaného záchodu, pomůžu rád i s ucpaným dřezem, vanou, sprchou, stoupačkama v domě či např. venkovní kanalizací.

Dlouholetá instalatérská praxe je mojí výhodou. Každý rok mám přes 1000 běžných výjezdů ve všední dny i o svátky k ucpaným potrubím, které jsou po mojí návštěvě znovu šťastné. Pracuji bez reklamací, vždy vše kompletně vyčistím a následně zkontroluji revizní kamerou.

Většinu ucpávek ve vnitřních odpadech vyčistím strojem na ucpaný odpad (Rothenberger) a venkovní kanalizaci propláchnu tlakovou vodou. Ztvrdlý tuk, vlhčené ubrousky, kousky ztvrdlého hydroxidu, zbytky jídla, toto vše jde relativně snadno odstranit. Ucpávku buď vyfrézuji nebo prošťouchnu strojem na ucpaná odpad. V případě, že se Vám ucpávka dostala až do kanalizace, přichází na řadu možnost čistit tlakovou vodou, jejíž silný tlak má velmi razantní účinnost.

 

Jaké jsou nejčastější problémy s odpady a co je moje doporučení?

  • ucpaný dřez, umyvadlo – můžete zkusit zvonem na ucpaný odpad nebo opatrně chemickou cestou
  • ucpaný záchod – vypnout vodu, nesplachovat, zvon na ucpaný odpad
  • sprchový kout, vana – zvon na ucpaný odpad, hydroxid sodný / krtek
  • domovní stoupačky – ideálně lepší nechat na odbornou firmu, obvykle je nutné vyfrézovat
  • kanalizační přípojka – tlaková voda

Je třeba rozeznat, zda-li se odpad ucpal totálně nebo zatím jen přestal částečně odtékat. Pokud neodteče nic, nemá smysl používat další chemické prostředky, stejně tak v případě např. ucpání záchodu. Nikdy s to chemií není dobré přehánět, vždy číst podrobné informace.

 

Kam za Vámi můžu hned přijet?

Borovnice, Brandýs  nad Orlicí, Holice, Horní Jelení, Choceň, Jaroslav, Ostřetín, Potštejn, Sruby, Vysoké Mýto, Zámrsk,

Volejte mě na čištění Vašeho odpadu na: 776 430 436