Levné a rychlé čištění ucpaného odpadu a kanalizace Choceň a Vysoké Mýto

Ucpané potrubí tukem, mastnotou či zbytky jídla? To je častý problém v domácnostech a např. gastroprovozech. Obvykle pomůže stroj na čištění odpadu a odpad s ním dokonale vyfrézovat. Zkusit čištění můžete i chemií na odpad, ale ne vždy to jsou úspěšné pokusy. Hydroxid či krtek na odpad mohou navíc odpad zašpuntovat a jeho čištění je následně o poznání složitější.

Pokud Vám záchod neodtéká, zkuste mi zavolat, 776 430 436

Jsem místní instalatér Karel Hrubý, specialista na všechny typy ucpávek,

Kdo jsem a co čistím? Všechny odpady v Chocni, Mýtě, Brandýsu a okolí

Jmenuji se Karel Hrubý a vím, že ucpané potrubí je nepříjemné, zvlášť, když je Vás např. v domácnosti více a ucpe se např. jediný záchod. Zvonit na sousedy je hloupé, zkuste radši zavolat mě na: Jezdím po celém pardubickém i kvh-kraji. Ve stejný den po zavolání přijedu i k Vám, rozeberu ucpaný záchod a Vy ho max. do hodinky můžete znovu používat.  Jste z Chocně, Vysokého Mýta, Holice, Brandýsu nad Orlicí apod.? Potom můžeme udělat expresní čištění např. do hodiny. Kromě ucpaného záchodu, pomůžu rád i s ucpaným dřezem, vanou, sprchou, stoupačkama v domě či např. venkovní kanalizací.

Jsem soukromý čistič odpadů a kanalizace s dlouholetou praxí a kvalitní technikou. Mám stroj na ucpaný odpad (Rothenberger) a kvalitní tlakovou vodou. Každý rok mám přes 1000 běžných výjezdů ve všední dny i o svátky k ucpaným potrubím, které jsou po mojí návštěvě znovu šťastné. Pracuji bez reklamací, vždy vše kompletně vyčistím a následně zkontroluji revizní kamerou.

Většina ucpávek je tvořena nánosy ztvrdlého tuku, zachycených ubrousků, ztvrdlého hydroxidu, zbytky jídla, toto vše jde relativně snadno odstranit. Ucpávku buď vyfrézuji nebo prošťouchnu kvalitním strojem na ucpaný odpad. V případě, že se Vám ucpávka dostala až do kanalizace, přichází na řadu možnost čistit tlakovou vodou, jejíž silný tlak má velmi razantní účinnost.

Jaké jsou nejčastější problémy s odpady a co je moje doporučení?

  • ucpaný dřez, umyvadlo – můžete zkusit zvonem na ucpaný odpad nebo opatrně chemickou cestou
  • ucpaný záchod – vypnout vodu, nesplachovat, zvon na ucpaný odpad
  • sprchový kout, vana – zvon na ucpaný odpad, hydroxid sodný / krtek
  • domovní stoupačky – ideálně lepší nechat na odbornou firmu, obvykle je nutné vyfrézovat
  • kanalizační přípojka – tlaková voda

Je třeba rozeznat, zda-li se odpad ucpal totálně nebo zatím jen přestal částečně odtékat. Pokud neodteče nic, nemá smysl používat další chemické prostředky, stejně tak v případě např. ucpání záchodu. Nikdy s to chemií není dobré přehánět, vždy číst podrobné informace.

Kam za Vámi můžu hned přijet?

Borovnice, Brandýs  nad Orlicí, Holice, Horní Jelení, Choceň, Jaroslav, Ostřetín, Potštejn, Sruby, Vysoké Mýto, Zámrsk,

Volejte mě na čištění Vašeho odpadu na: 776 430 436