Čištění odpadu a kanalizace Chlumec nad Cidlinou, Nový Bydžov

Ucpaný záchod, vana, dřez či domovní stoupačky, to je častý problém v domácnostech. Venkovní zanesená kanalizace zarostlá kořeny nebo poškozené potrubí vnějším zásahem. Všechno to jde řešit. Potrubí je obvykle ucpané tukem a masnotou, chce to jen vyfrézovat.

Soukromý instalatér v Chlumci, Bydžově a okolí připraven pomoci.
Volejte kdykoliv: +420 776 430 436

Strojní čištění pro domácí odpady, tlaková voda pro kanalizaci

Lidé v Chlumci, Bydžově a okolí mě volají na čištění celý rok, v zimě i létě, přes den i v noci. Mám kvalitní strojní techniku Rothenberger, která svojí efektivní a motorovou silou dokáže spolehlivě obrousit stěny potrubí např. od tuku či jiných nánosů nečistot. Na venkovní kanalizaci (dvorní vpustě, gajgry, dešťové svody, kanalizační přípojky) využívám svoje servisní auto s tlakovou vodou.

Strojní techníka je ideální na vyfrézování ucpávky v neodtékajícím záchodu, vaně, dřezu, umyvadlu, stoupačkách apod. Cena čištění za ucpaný odpad je 1 800.- Kč. Vše vyřeším tak, aby potrubí bylo dokonale čisté a odtékalo. Stačí se zeptat Vašich sousedů v Chlumci nebo si prohlédnout moje reference na firemním profilu.

 

Kde mě uvidíte pracovat?

Moje ceny jsou přiměřené, dozvíte se kolik Vás to bude stát hned při prvním zavolání. Jsem soukromý živnostník s mnohaletou praxí. Realizuji výjezdy každý den do Nového Bydžova, Chlumce, ale i dalších obcí jako je Městec Králové, Dobřenice, Žíželice, Nechanice, Vysoké Veselí, Kopidlno, Lužec nad Cidlinou apod.