Čištění odpadu a kanalizace Chlumec nad Cidlinou, Nový Bydžov

Ucpaný záchod, vana, dřez či domovní stoupačky, to je častý problém v domácnostech. Venku se zase může ucpat např. kanalizace. Mám pro Vás dobrou zprávu, všechno to jde snadno vyřešit. Jsem místní instalatér a opravím Vám to obratem.

Soukromý instalatér v Chlumci, Bydžově, Městec Králové..
Volejte kdykoliv: +420 776 430 436

Cena příjezd, čištění a opravu odpadu je 1 800.- Kč.

Kde mě uvidíte pracovat?

Moje ceny jsou přiměřené, dozvíte se kolik Vás to bude stát už při prvním zavolání. Jsem soukromý živnostník s mnohaletou praxí. Realizuji výjezdy každý den do Nového Bydžova, Chlumce nad Cidlinou, ale i dalších obcí jako je Městec Králové, Dobřenice, Žíželice, Nechanice, Vysoké Veselí, Kopidlno, Lužec nad Cidlinou apod.

Strojní čištění pro domácí odpady, tlaková voda pro kanalizaci

Lidé v Chlumci, Bydžově a okolí mě volají na čištění celý rok, v zimě i létě, přes den i v noci. Mám kvalitní strojní techniku Rothenberger, která svojí efektivní a motorovou silou dokáže spolehlivě obrousit stěny potrubí např. od tuku či jiných nánosů nečistot. Na venkovní kanalizaci (dvorní vpustě, gajgry, dešťové svody, kanalizační přípojky) používám svoje servisní auto s tlakovou vodou. Strojní techníka je ideální na vyfrézování ucpávky v neodtékajícím záchodu, vaně, dřezu, umyvadlu, stoupačkách apod. Vše vyřeším tak, aby potrubí bylo dokonale čisté a odtékalo. Stačí se zeptat Vašich sousedů v Chlumci nebo si prohlédnout moje reference na firemním profilu.

Jaké odpadní potrubí pro Vás můžu vyčistit?

  • ucpané dřezy od nánosů mastnoty a tuku
  • ucpané umyvadla od zbytků pasty, mýdla
  • ucpané sprcháče, vany od vlasů, vousů a dalších zbytků
  • ucpané stoupačky
  • ucpané záchody, pisoáry, kam lidé házejí všechny možné odpadky
  • kanalizační přípojky
  • dešťové svody a spoustu dalšího.