Čištění neodtékajícího odpadu a kanalizace Dvůr Králové

Vlhčené ubrousky, hygienické potřeby v záchodě, tuk po smažení vylévaný do dřezu, kořeny prorostlé v kanalizačním potrubí? Potrubí se Vám ucpalo? Naštěstí je tu zkušený instalatér Karel Hrubý, který Vám odpady skvěle pročistí.

Volejte  776 430 436 havarijní služba Dvůr Králové
a okolí (nonstop příjezd obratem), vyčištění ucpávek v potrubí od 1 500,- Kč.

S čím Vám pomůže instalatér?

Instalatér má obvykle kvalitnější techniku, která si velmi rychle poradí s obroušením a vyfrézováním všech nánosů špíny na stěnách potrubí. Motorová fréza velmi efektivně dokáže prorazit a rozsekat i málo poddajné ucpávky ve vnitřním odpadním systému. Řízené frézy si poradí i s velmi pevnými ucpávkami (kořeny, suť, beton v kanalizaci).

Nevhodné používání záchodu, dřezu či umyvadla vede k tomu, že se může vytvořit špunt ucpávka, kterou po domácku prostě nezvládnete prorazit.  V tuto chvíli přijde na řadu rozebrání sifonu, pokud je to možné a pečlivé vyfrézován výkonným strojem na odpad.

Prohlédněte si moje reference Seznam

Ceník čištění

 

Čistič odpadů má hotovo max. do 1 hodiny a vše odtéká skvěle

Není moc lidí, kteří ihned berou do ruky telefon a volají zkušeného čističe odpadů. Přesto však s ohledem na efektivitu čištění, nelze ve většině případů čištění svépomocí doporučit. Moje technika si poradí s ucpávkou většinou vždy do hodiny. Vy platíte v jedné ceně příjezd, rozebrání odpadu, vyčištění a to vše já zvládnu za cenu do  2 tis během 1 hodiny. V porovnání s tímto, mám zkušenost, že běžný laik se s tím trápí několik dní a stejně při větších ucpávkách se nakonec volá instalatér.

V případě, že odpad a kanalizace Vám začala u Vás odtékat pomaleji, zřejmě bude na vině jen drobné ucpání a můžeme zkusit čištění např. hydroxidem sodným nebo krtkem na ucpaný odpad. Pokud je odpad totálně ucpaný, lití chemie do odtoku by vše ještě zhoršilo a následně strojní čištění by bylo velmi složité.

Vyčistím všechny tyto odpady a kanalizaci ve Dvoře Králové

  • ucpané umyvadlo a dřezy od mastnoty a vousů
  • ucpané sprchy a vany od mýdla, chlupů a vlasů
  • ucpaný odtoky od pračky, myčky od ztvrdlého prášku na praní
  • ucpané domovní stoupačky
  • ucpané dešťové svody od listí a jiných nánosů nečistot
  • venkovní kanalizační přípojky

Obvykle čištění nezabere více jak 1 hodinu, za tuto dobu se Vaše potrubí bude znovu cítit šťastně a vy jej můžete znovu používat k Vaší spokojenosti. Volejte Karla Hrubého, a lá Štastné trubky kdykoliv na: 776 430 436