Čištění neodtékajícího odpadu a kanaliazce Dvůr Králové

Ucpaný záchod, vana, stoupačky či kanalizační přípojka ve Dvoře Králové? Rychlé a levné čištění soukromým čističem, specialistou na všechny typy ucpávek v potrubí.

Volejte  776 430 436 havarijní služba Dvůr Králové
a okolí (nonstop příjezd obratem), vyčištění ucpávek – 1 800 Kč.

S čím Vám pomohu pomoci?

Možnost čištění ucpaného potrubí od ztvrdlého tuku, mastnoty, zbytků jídla nabaleného na stěny potrubí, nánosů mastnoty, spadlých předmětů do odpadního potrubí (hračky, košíčky na vůni), nánosů vlhčených ubrousků, kořenů či suti v kanalizačním potrubí, nedopalků cigaret, vložek, tampónů a jiných předmětů, které v odpadním potrubí zvětšily svůj objem. Někdy se potrubí čistí jen preventivně a to z důvodu jeho špatného položení, nízkého sklonu či stáří.

Prohlédněte si moje reference Seznam

Ceník čištění

Čistit svépomocí nebo zavolat profesionály na odpady?

Není moc lidí, kteří ihned berou do ruky telefon a volají zkušeného čističe odpadů. Přesto však s ohledem na efektivitu čištění, nelze ve většině případů čištění svépomocí doporučit. Moje technika si poradí s ucpávkou většinou vždy do hodiny. Vy platíte v jedné ceně příjezd, rozebrání odpadu, vyčištění a to vše já zvládnu za cenu do 2-2.5tis během 1 hodiny. V porovnání s tímto, mám zkušenost, že běžný laik se s tím trápí několik dní a stejně při větších ucpávkách se nakonec volá instalatér.

V případě, že odpad a kanalizace Vám začala u Vás odtékat pomaleji, zřejmě bude na vině jen drobné ucpání a můžeme zkusit čištění např. hydroxidem sodným nebo krtkem na ucpaný odpad. Pokud je odpad totálně ucpaný, lití chemie do odtoku by vše ještě zhoršilo a následně strojní čištění by bylo velmi složité.

Vyčistím všechny tyto odpady a kanalizaci ve Dvoře Králové

  • ucpané umyvadlo a dřezy od mastnoty a vousů
  • ucpané sprchy a vany od mýdla, chlupů a vlasů
  • ucpaný odtoky od pračky, myčky od ztvrdlého prášku na praní
  • ucpané domovní stoupačky
  • ucpané dešťové svody od listí a jiných nánosů nečistot
  • venkovní kanalizační přípojky

Obvykle čištění nezabere více jak 1 hodinu, za tuto dobu se Vaše potrubí bude znovu cítit šťastně a vy jej můžete znovu používat k Vaší spokojenosti. Volejte Karla Hrubého, a lá Štastné trubky kdykoliv na: 776 430 436