Čištění odpadů strojem na ucpaný odpad – Rothenberger

Strojní čištění je typické, pokud čistíme vnitřní odpady, které mají obvykle menší průměr a je třeba jejich stěny obrousit od mastnoty a nánosů tuku. Čištění strojem na ucpaný odpad je efektivní a vyčistí odtok od záchodu, vany, dřezu, sprchy, vyfrézuje stoupačky i venkovní kanalizaci.

Strojní čištění odpadů v Pardubicích, Hradci Králové a dalších městech, volejte:  776 430 436

Jaké odpady stroj vyčistí?

  • čištění ucpaného záchodu, pisoáru
  • čištění ucpaného dřezu, umyvadla
  • čištění odtoku od myčky, pračky
  • čištění domovních stoupaček
  • čištění ucpaného odtoku od vany či sprchy
  • čištění ucpaný bidet apod.

Čištění strojem na ucpaný odpad můžeme využít pro všechny vnitřní odpady. Zkušený instalatér pomocí stroje dokáže spolehlivě dostat ucpávku z Vašeho potrubí velmi rychle. Cena strojního čištění je obvykle za kompletní vyčištění 1 800.- Kč.

Jak funguje stroj na ucpaný odpad?

Práce stroje na ucpaný odpad obvykle spočívá v tom, že se ze stroje začne vysouvat spirála směrem do odpadu a začne ho dokonale pročišťovat. Stroj na ucpaný odpad může mít různé hlavice, které se mění podle charakteru ucpávky v potrubí. Většinou se dá ucpávka prorazit během chvíle.

Kde je možné strojní čištění odpadu?

Strojní čištění odpadu je možné využít v domácnostech, firmách i průmyslových objektech. Všude tam, kde máme podezření na postupné zúžení potrubí z důvodů různých nánosů mastnoty, logru, party, zbytků jídel apod. je vhodné použít stroj a potrubí vyfrézovat.  Objednávat čištění můžete v Pardubicích, Hradci Králové, Náchodě, Dvoře Králové, Jaroměři, Týništi nad Orlicí, Chocni, Chrudimi a dalších městech.