Čištění ucpané vany,  sprchy Hradec Králové a Pardubice

Pomohu Vám vyčistit ucpaný odpad u vany či sprchy. Do těchto odpadů padá velmi velké množství nečistot, které způsobí zůžení odpadních potrubí. Při sprchování padají do odpadů vlasy, chlupy, ale dostávají se tam i jiné nánosy nečistot, na které se nebalují nánosy mýdla. Pokud se Vám vrací do sprchy či vany zpět splašková voda bude dobré využít strojní čištění odpadu, které prorazí libovolnou ucpávku v potrubí.

Zavolejte mě na: 776 430 436 – Přijedu k Vám vyčistit Vaše ucpané potrubí.

Kromě odpadních trubek od vany či sprchy se na mě můžete obrátit s požadavkem na čištění např. venkovní kanalizační přípojky, odpadu u dřezu, umyvadel, pisoárů, toalet apod. Kromě samotného čištění provádím i monitoring odpadů pomocí revizní kamery, která dokáže velmi dobře odhalit stav potrubí.

Potřebujete vyčistit vanu nebo sprchový kout?

Stejně jako Vaši sousedé např. v Náchodě, Jaroměři, Rychnově jstem mohli zapomenout dávat pozor  dávat pozor, co Vám padá do odpadu u sprchy a vany. Obvykle jsou to vlasy a zbytky mýdla, které mohou snadno vytvořit ucpávku. Ve spojení s vylitým olejem do dřezu to může např. pěkně ucpat stoupačky v bytovém domě.  Předejděte vlhnutí zdí a totálně ucpanému potrubí. Ozvěte se mi v Hradci Králové, Pardubicích, Chocni, Chrudimi a dalších městech.