Čištění okapů a a dešťových svodů od napadaného listí.

V podzimním období dochází ke zvýšenému ohrožení Vašich dešťových svodů a okapů. Doporučuje se obvykle provádět čištění preventivně před zimou a na jaře, aby se tyto odvodní potrubí zbavily svých nečistot. Pokud je potrubí ucpané, může voda přestat odtékat a mohou se např. tvořit mokré fleky na fasádě či v horším případě může voda zatékat přímo do stavby.

Čištění deštových svodů

Na podzim nebo jaře může dojít k tomu, že se Vám ucpe potrubí pro odtok vody ze střechy, je to obvykle kvůli tomu, že do něj napadá listí, větve, jehličí a jiný nepořádek.

Potřebujete vše pročistit, zavolejte mi na: 776 430 436

Nabízím levné pročištění okapů a dešťových svodů, jakožto i gajgrů a dvorních vpustí. Tyto odpady je dobré před zimou a na jaře prevtivně pročistit, protože při nich při vydatných deštích může spadnout a natéct prakticky cokoliv.

Myslíte na dobře prostupné dešťové svody, které když nejsou dobře průchodné mohou zapříčinit vytékání vody na fasádu, která bude pak systematicky ničit Vaše stěny domu.

Doporučená údržba a pročištění min. 1-2x ročně, pokud nepoužíváte nějakou systematickou ochranu v podobě lapačů listí.

Jak probíhá čištění okapů a svodů:

Vše vyčistím tak aby nedošlo k prasknutí systému okapů, vyčistím potřebné díly a vše následně celou sestavu vrátím do původní podoby.

Objednejte si preventivní čištění v lokalitě Pardubice, Hradec Králové, Náchod, Jaroměř a okolí.